Gabenimo taisyklės


Reikalavimai keliaujantiems:
kelionės metu draudžiama triukšmauti ar kitaip drumsti bendrakeleivių ramybę.
 
Draudžiama į siuntinius dėti: cigaretes, tabaką, degtinę, receptinius vaistus, peilius, sprogstamas ir degias medžiagas, ginklus ir narkotines medžiagas. Siuntos padavimo metu paruoškite adresą ant lapuko atskirai, mums nereikia vardų bei pavardžių.
 
Papildomi reikalavimai siuntiniams:
 
prašome, kad siuntinio vieneto svoris būtų ne didesnis, nei Jūs patys galite pakelti.
Dūžtantys daiktai ir stiklainiai turi būti gerai supakuoti, kad neliestų vienas kito, negulėtų siuntinio pakuotės dugne.
Vaistai ir kitos medikamentinės priemonės turi būti ne vienoje vietoje, o paskirstytos siuntinio turinyje.
 
Būtinai nurodykite pašto kodą, miestą (o ne rajoną), gatvės pavadinimą, namo numerį, kontaktinį telefoną (gerai būtų ne vienas). Paduodami siuntinį pasidomėkite pristatymo laiku ir angliškais vairuotojų telefonais.
 
Vairuotojų telefonai:
+44 78 645 40078
 
Londone mes siuntas išvežiojame tik naktį iš penktadienio į šeštadienį. Jeigu neprisiskambiname - iš sekmadienio į pirmadienį. Dėl Jūsų adreso ant tašės nuplėšimo atveju siūlome įdėti į tašę papildomą adresą ir telefoną. Vokietijos, Lenkijos, Prancūzijos, Anglijos muitininkai gali peržiūrėti Jūsų siuntas, todėl nesiūlome užklijuoti tašes aklinai. Už 1 bloką cigarečių tašėje bauda apie 100 EUR, jeigu banderolės lietuviškos. Jeigu rusiškos - tada visai blogai... Neslėpkite cigarečių niekur!