Kur ir kada


 

 

Jei nerasite Jums tinkamo miesto ar maršruto, užpildykite Užsakymo formą arba parašykite SMS telefonu ir mes pasirūpinsime, kad Jūs ar Jūsų siuntinys būtų pristatytas pageidaujamu laiku  ir saugiai. Keliukas.lt - viena vieta visiems tikslams!

 

Anglijoje vykstame į šiuos miestus:
London, Harlow, Stansted, Cambridge, Huntingdon, Peterborough, Spalding, Lincoln, Boston, March, Wisbech, King's Lynn, Norwich, Great Yarmouth, Ipswich, Diss
 
arba
 
London, Luton, Milton Keynes, Northampton, Coventry, Leicester, Birmingham, Worchester, Wolverhampton, Manchester, Liverpool, Preston, Bolton, Huddersfield, Leeds, Sheffield, Goole, Hull.
 
Vokietijoje vykstame į šiuos miestus:
Berlynas, Magdeburg, Braunschweig, Osnabruck, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Essen, Diusburg.
 
Olandijoje vykstame į šiuos miestus:
Ultrecht, Amsterdam, Roterdam, Breda, Venlo, Endhoven.
 
Belgijoje vykstame į šiuos miestus:
Brussel, Antverpen, Gent, Kortrijk, Brugge, Ostende, Veurne, Dunkerque.
______________________________________________________________________________
Iš Lietuvos išvažiuojame kiekvieną ketvirtadienį, paimam keleivius ir siuntas iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės...(ir iš kitų miestų). Vežame baldus, siuntas, krovinius iki 6 m³ arba iki 1000 kg. Siuntos kaina iki 30 kg - 30 € arba 30 GBP gavėjui. Virš 30 kg - 45€. Perkraustymo paslaugos. Pervežame motociklus, automobilių negabename! Anglijoje nuvežame pagal adresą iki pat durų.
Važiuojame į: London, Leeds, Manchester, Birmingham, Northampton, Norwich, Lincoln, Hull, Liverpool, Worcester, Derby, Leicester, Nottingham, Kings Lynn, Sheffield, Boston, Ipswich, Cambridge, Barnsley, Maidstone, Milton Keynes, Peterborough, Bolton, Bradford miestus. Sekmadienį po pietų išvažiuojame iš Anglijos į Lietuvą.
Vežame naujais 2009, 2010, 2012 m. aštuonių sėdimų vietų VW CRAFTER mikroautobusais su miegamosiomis vietomis visiems keleiviams, dviem vairuotojais. Mikroautobusas profesionaliai įrengtas ir pritaikytas ilgoms kelionėms firmoje „Žaibas“. Keleiviai apdraudžiami. Mikroautubuse įrengta: oro kondicionierius, DVD (krūva gerų filmų), gulimos vietos visiems keleiviams. Kava kelionės metu nemokamai. Pervežame baldus iš Lietuvos į Angliją ir iš Anglijos į Lietuvą.